Трихограмма TRIHO v2.0

Трихограмма — повністю екологічний спосіб знищення паразитів і значно дешевше своїх хімічних аналогів, до розпорошення яких залучають малу авіацію.

TRIHO v2.0 — вдосконалений пристрій сумісний з усіма видами БПЛА як споживчими так і промисловими починаючи від Phantom 3, Phantom 4 — закінчуючи сімейством серії Matrice всіх поколінь.

На відміну від попередніх версій, TRIHO v2.0 володіє новою відмовостійкої системою розпилення, яка дозволяє працювати з сумішшю різного ступеня вологості або розведення.

Рішення унікально: модуль і комплектуючі українського виробництва, створені на 3D принтері з органічного пластику.

Тріхо контейнер має місткий 250 грамовий бак продуктивністю до 25 гектар за 1 виліт. Радіус дії залежить від обраної безпілотної платформи, модуль розселення трихограми працює автономно.

Мікропроцесорне управління дозволяє розпорошити комах по всій площі об’єкта, регулюючи швидкість розпилювання від 10-1000 мг / с.

Система кріплень дозволяє використовувати модуль для розселення трихограми без зміни структури платформи, в разі розміщення на Дроні версії Phantom 4 може зберігати модуль камери, що дозволить краще орієнтуватися на місцевості і контролювати виконання завдання.

Система управління підвісним обладнанням інтегрована в існуючий канал радіозв’язку і сумісна з програмним забезпечення дрона. Модуль калибруется на землі в польових умовах і за допомогою телефонного додатки.

ДЕТАЛІ:

колір
ORANGE

Тип
продуктивність
ДО 25 ГА ЗА ВИЛІТ

Особливості
ПОПЕРЕДЖЕННЯ про низький заряд батареї
ПОПЕРЕДЖЕННЯ Про закінчується трихограми
НАСТРОЙКА ЧЕРЕЗ WEB ИНТЕРФЕЙС
2 акумулятори 800 МА * Ч В КОМПЛЕКТІ
УПРАВЛІННЯ ЧЕРЕЗ КОНТРОЛЛЕР квадрокоптера

Радіус дії
ДО 3 КМ (ЗАЛЕЖНО ВІД МОДЕЛІ Дронь)

швидкість розкиду
10 — 1000 МГ / С

Корисне навантаження
ДО 250 Г

потужність
2S, 6-10 В